sobota, 28 grudnia 2013

Nowe rzeczy z Violetty

Niedawno, kilka dni temu zajrzałem na stronę sklepu "Empik" i "Smyk" i patrze a tu dodano nowości z Violetty  są to 2 książki i Sekretnik 2 . Więc je przedstawię ponieważ one będą miały dopiero swoją premierę w lutym.

 Tytuł : "Wszystko przed nami"
Opis: Serialowa Violetta zaczyna spełniać swoje marzenia o śpiewaniu, kiedy trafia do Studia 21. W szkole realizuje nie tylko swoje pasje, ale tęż poznaje wielu wspaniałych przyjaciół.
Dzięki tej książce poznasz bliżej Violettę. Rozwiązując zadania, quizy i łamigłówki, dowiesz się, jak wygląda ich szkolne życie oraz muzyczna kariera.
Dołącz do paczki ze Studia 21 i jak oni z pasją realizuj swoje pomysły. Ta książka będzie świetną inspiracją!

Data premiery : 28 luty 2014
Cena : około 10 zł
Wygląd : Aby dowiedzieć się o kolejnej książce i sekretniku 2 zapraszam w rozwinięciu :)
Tytuł : " W moim świecie "
Opis : Serialowa Violetta ma swoje pasje, które z powodzeniem realizuje. Dzięki tej książce poznasz bliżej Violettę i jej serialowych przyjaciół.
Rozwiązując zadania, quizy i łamigłówki, dowiesz się, jak wygląda ich szkolne życie oraz muzyczna kariera. Dołącz do paczki ze Studia 21 i jak oni z pasją realizuj swoje pomysły. Ta książka będzie świetną inspiracją!

Data premiery : 28 luty 2014
Cena : około 10 zł
Wygląd :


Tytuł : " Sekretnik 2 "
Opis : Jesteś fanką Violetty? Chcesz wiedzieć, co u niej nowego? Przed Tobą kolejny „Sekretnik” inspirowany Twoim ulubionym serialem. Taka zakręcona dziewczyna jak Violetta nigdy się nie nudzi – a Ty? Sekretnik to idealne miejsce, by opisać swoje wrażenia i emocje, zatrzymać je na chwilę… A może wolisz rysować bazgrołki? Śmiało! To sposób na wyrażenie siebie – i świetna zabawa. Kolorowy, pełen superpomysłów i inspiracji sekretnik z pewnością stanie się Twoim najlepszym przyjacielem.
Data premiery : 7 luty 2014
Cena :  około 25 zł
Wygląd :
Wszystkie te rzeczy możecie nabyć w sklepach "Empik", "Smyk" a książki również w księgarniach i sklepach z zaopatrzeniem prasowym.

2 komentarze:

 1. chce to wszystko i pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Och! Kto by nie chciał :D I dziękujemy i też pozdrawiamy!!!
   Redakcja

   Usuń